Sławonia, denar

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Sławonia, denar

Sławonia, denar

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:49:40
150547
Opis: Sławonia - Bela IV 1235-1270, denar, Aw: Kuna w lewo między dwiema gwiazdkami, MONETA DVCIS P SCLAVONIA; Rw: Krzyż, w którego kątach gwiazda, półksiężyc i dwie głowy, po bokach dwie lilie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.16 g, bardzo ładna moneta, patyna, rzadsza odmiana z napisem DVCIS

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 774

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł