Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, ok. 230-190 pne

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:48:00
150542
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Baktrii (Afganistan) - Eutydemos I 230-200 pne, tetradrachma, ok. 230-190 pne, Aw: Głowa króla w prawo; Rw: Nagi Herkules siedzący na skale w lewo, trzymający maczugę przed sobą, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΕΥΘΥΔΗΜΟΥ
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.05 g, patyna
Literatura: Sear 7516

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 355

1)  155 zł
2)  150 zł