Polska, 5.000 złotych, 1.06.1982

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 20:56:00
150221
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 5.000 złotych, 1.06.1982, seria F 0281013
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ugięcie w pionie, po subtelnej konserwacji, piękne
Literatura: Lucow 1482 (R2), Miłczak 164a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 138

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  36 zł
6)  24 zł