Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 20:45:20
150211
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 1.07.1948, seria EP 2708983
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niezauważalne złamanie w pionie, po subtelnej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 1285c (R0), Miłczak 138h

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 154

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  34 zł
7)  26 zł
8)  20 zł
9)  18 zł