Polska, 10 złotych, 1944

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1944

Polska, 10 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 20:41:20
150460
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria Dd 823518 - emisja pamiątkowa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienity stan, reprint wykonany w latach 70 XX w. z oryginalnych klisz
Literatura: Lucow 1115 (ale reprint), Miłczak 115d

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 254

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  24 zł
7)  20 zł
8)  18 zł