Polska, półgrosz, 1782 EB

Polska, półgrosz, 1782 EB

Polska, półgrosz, 1782 EB

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:54:20
204788
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półgrosz, 1782 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Plage 20, Plage-miedź 24 (R)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 182

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  50 zł