Polska, 50.000 złotych, 1.12.1989

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:55:00
150009
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 50.000 złotych, 1.12.1989, seria A 2477786
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bez złamań ani ugięć, po subtelnej konserwacji, rzadka seria
Literatura: Lucow 1507 (R2), Miłczak 176a

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 241

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  75 zł
5)  26 zł
6)  24 zł