Polska, szeląg, 1673

Polska, szeląg, 1673

Polska, szeląg, 1673

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:49:00
149957
Opis: Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673 - miasto Elbląg, szeląg, 1673, Elbląg, SOLIDVS / CIVITATIS / ELBINGEN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna, niewielkie wyszczerbienie
Literatura: Kop. 7145 (R3), Pfau 543, Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 340

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł