Polska, szeląg

Polska, szeląg

Polska, szeląg

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:31:20
149818
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Gdańsk, korona nad głową Orła, duża korona nad herbem miasta
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Frynas P.18.9, Gum.H. 458

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 286

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł