Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:25:00
204748
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X w., Aw: Fronton kościoła z krzyżem i czterema kolumnami; Rw: Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.77 g, gięty, ale czytelny
Literatura: Dbg 1325, CNP typ I 315 var.

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 364

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  440 zł
4)  360 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  185 zł
8)  180 zł