Anglia, 50 funtów, 15.04.1935

Anglia, 50 funtów, 15.04.1935

Anglia, 50 funtów, 15.04.1935

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:10:00
150104
Opis: Anglia - Bank of England, 50 funtów, 15.04.1935, London, podpis kasjera Peppiatt, seria 54N 15380, niemieckie fałszerstwo wykonane w czasie II Wojny Światowej w ramach Operacji Bernhard
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania, naddarcia i ubytki papieru, przebarwienia
Literatura: Pick 338a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 179

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł