czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XV, rocznik 1933

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 120 zł
150132
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XV, rocznik 1933
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 144 strony formatu B5, ilustracje w tekście, okładka nieco uszkodzona, ale wnętrze bardzo dobrze zachowane

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 57

1)  120 zł