czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 45-46 (3-4/1900)

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 32 zł
150139
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 45-46 (3-4/1900)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 32 strony formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena aktualna: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 75

1)  32 zł
2)  30 zł