Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1851 B

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 22:33:00
148903
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm 1831-1884, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1851 B, Braunschweig
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 36.68 g, subtelna patyna, rzadki rocznik
Literatura: AKS 73, Dav. 633, Thun 119

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 451

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł