pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-11-2017 18:00
Zakończenie: 23-11-2017 20:30 ÷ 22:54
Zdjęcie Numer Opis Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
148764 Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
Aw: Głowa króla w lewo, FRIDERICUS II BORUSSORUM REX COEL..., stan: III

360 zł

szac. 400 zł

126 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
204629 Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
Aw: Siedzący Chrystus a przed nimi dzieci, napis ER SEGNE..., stan: III+

100 zł

szac. 100 zł

114 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
204631 Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
sygnowany CHR FR FISCHER, Aw: Hermes, Demeter i Amfitryta..., stan: I-

100 zł

szac. 100 zł

88 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
148765 Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
Aw: Popiersie generała w lewo, KONSTANTIN JOSTOW GENERALS..., stan: II-

start 90 zł

77 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148399 Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,..., stan: II+

110 zł

szac. 80 zł

103 wyświetleń

4 zakończona