pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-11-2017 18:00
Zakończenie: 23-11-2017 20:30 ÷ 22:54
trwa licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Zdjęcie Numer Opis Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
148764 Niemcy, medal autorstwa Jana Jakuba Gotfryda Stierle z 1786 roku wybity z okazji śmierci króla Fryderyka
Aw: Głowa króla w lewo, FRIDERICUS II BORUSSORUM REX COEL..., stan: III

260 zł

szac. 400 zł

37 wyświetleń

2 6 dni
Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
204629 Niemcy, medal religijny (pamiątka bierzmowania)
Aw: Siedzący Chrystus a przed nimi dzieci, napis ER SEGNE..., stan: III+

65 zł

szac. 100 zł

31 wyświetleń

2 6 dni
Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
204631 Niemcy, medal wystawa w Bremie 1890
sygnowany CHR FR FISCHER, Aw: Hermes, Demeter i Amfitryta..., stan: I-

60 zł

szac. 100 zł

16 wyświetleń

1 6 dni
Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
148765 Niemcy, medal autorstwa A. Hummela z 1915 roku poświęcony Konstantinowi Jostowowi
Aw: Popiersie generała w lewo, KONSTANTIN JOSTOW GENERALS..., stan: II-

start 90 zł

16 wyświetleń

0 6 dni
Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
148399 Polska, medal na 20 rocznicę śmierci Stefana Okrzei, 1925
autorstwa W. Gruberskiego; Aw: Głowa trzy-czwarte w lewo,..., stan: II+

start 48 zł

20 wyświetleń

0 6 dni