Polska, grosz, 1534

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 21:33:00
149024
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1534, Elbląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7081, Pfau 115, PN2-Dut. Jagiellonowie 127, Slg. Marienburg 9237

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 238

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł