Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:53:20
148783
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Witeliusz 69, denar, 69, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, A VITELLIVS GERM IMP AVG TR P; Rw: Westa trzymająca berło i paterę, siedząca na tronie w prawo, PONT MAXIM
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.94 g, patyna, rzadki i dość ładnie zachowany
Literatura: RIC 107

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 390

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  370 zł
5)  360 zł