Republika Rzymska, denar, 90 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 20:48:20
148770
Opis: Republika Rzymska - L. Calpurnius Piso Frugi 90 pne, denar, 90 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo, po lewej trójząb; Rw: Nagi młodzieniec na koniu skaczącym w prawo, u góry F, u dołu L PISO FRVGI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.71 g, patyna
Literatura: Crawford 340/1

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 164

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  150 zł