Śląsk, gröschel, 1680

Śląsk, gröschel, 1680

Śląsk, gröschel, 1680

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:28:40
148440
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Krystian Ulryk I 1664-1704, gröschel, 1680, Oleśnica, odmiana z większym Orłem na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2369, Raff 111.b

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 283

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  46 zł