Rosja, rubel, 1891 АГ

Rosja, rubel, 1891 АГ

Rosja, rubel, 1891 АГ

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:37:40
148705
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1891 АГ, Petersburg, na rewersie litera Г. blisko daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na awersie
Literatura: Bitkin 74, Kazakov 741

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 366

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  1 050 zł
5)  940 zł
6)  680 zł
7)  430 zł
8)  370 zł