Polska, szeląg miedziany, 1751

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:06:20
148577
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szeląg miedziany, 1751, Gubin lub Grünthal
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Kahnt FA2 702, Kop. 2030

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 170

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  24 zł