Polska, grosz (1/24 talara), 1760 LDC-L

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:05:40
148646
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, grosz (1/24 talara), 1760 LDC-L, Lipsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadsza odmiana
Literatura: Kahnt FA2 593, Kop. 11271 (R)

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 844

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  90 zł