Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 22:03:40
147313
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, 9 piór w ogonie Orła, 8 gałązek laurowych w wieńcu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Adrianov 1842н, Bitkin 200

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 534

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  840 zł
4)  620 zł