wydawnictwa polskie, Andrzej Heidrich; twórca polskich banknotów / Designer of Polish banknotes

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 20:30:40
147040
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Heidrich; twórca polskich banknotów / Designer of Polish banknotes, Narodowy Bank Polski, Warszawa 2011
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 200 stron formatu A4, w twardej oprawie z obwolutą, bardzo bogago ilustrowana historia projektanta polskich banknotów od lat 70 XX w.; wolumin bez reprodukcji projektu banknotu, która była dołączona pierwotnie i umieszczona na przy okładce

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 227

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  42 zł
10)  38 zł
11)  36 zł