Polska, 1 kopiejka, 1859 ВМ
Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 kopiejka, 1859 ВМ
Cena wylicytowana: 150 zł
147396
Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 1 kopiejka, 1859 ВМ, Warszawa |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Plage 504, Bitkin 478 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 295
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 130 zł
4) 120 zł
5) 100 zł
6) 75 zł
7) 50 zł
8) 48 zł
min |