Polska, 1 kopiejka, 1859 ВМ

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 kopiejka, 1859 ВМ

Polska, 1 kopiejka, 1859 ВМ

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 21:50:00
147396
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 1 kopiejka, 1859 ВМ, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 504, Bitkin 478

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 295

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  75 zł
7)  50 zł
8)  48 zł