Polska, denar

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 21:41:00
147245
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, denar, Aw: Biskup z księgą i rycerz z włócznią; Rw: Krzyż z kulkami w kątach, S ADLBIBA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.37 g, patyna
Literatura: Frynas P.6.3, Kop. 43, Such. XI/XII w. XIII/2, Gum-H. 79, Gum-P. 56, Str. 38*

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 442

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  480 zł
4)  460 zł
5)  420 zł
6)  400 zł
7)  380 zł
8)  370 zł
9)  360 zł