Republika Rzymska, denar, 62 pne

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 21:22:20
147329
Opis: Republika Rzymska - L. Aemilius Lepidus Paullus 62 r pne, denar, 62 pne, Rzym, Aw: Popiersie Concordii w prawo, PAVLLVS LEPIDVS CONCORDIA; Rw: Torfeum, po prawej postać w todze (L. Aemilius Paullus), po lewej trzej jeńcy - król macedoński Perseusz i jego dwaj synowie, u góry TER, w odcinku PAVLLVS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.92 g, patyna
Literatura: Crawford 415/1

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 241

1)  430 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  370 zł