Republika Rzymska, denar, 100 pne

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 21:22:00
147328
Opis: Republika Rzymska - P. Cornelius Lentulus Marcellinus 100 pne, denar, 100 pne, Rzym, Aw: Popiersie Herkulesa widziane od tyłu, z głową zwróconą w prawo, z maczugą na ramieniu, u dołu ROMA, po bokach tarcza i litera E; Rw: Roma trzymająca włócznię, stojąca na wprost, koronowana wieńcem przez Geniusza stojącego po prawej, trzymającego róg obfitości, po lewej litera E, w odcinku LENT MAR F
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.88 g, patyna
Literatura: Crawford 329/1b

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 422

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł