Polska, arkusz z 10 znaczkami obrazkowymi z początku XX w. z Poznania
Zakończenie: 19-10-2017 21:19:40
146945
Opis: | Polska - Bony na cele patriotyczne, arkusz z 10 znaczkami obrazkowymi z początku XX w. z Poznania, na arkuszu kartonu formatu 300x202 mm naklejone znaczki z architekturą Poznania |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | pięknie zachowane |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185