wydawnictwa zagraniczne, Die Saurmasche Munzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepr..

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 20:31:20
146510
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Die Saurmasche Munzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepräge, reprint wykonany przez Gesellschaft für internationale Geldgeschichte e.V., Frankfurt a. Main, z wydania oryginalnego z 1892 r.
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: bez roku wykonania reprintu, twarda oprawa klejona, 151 str., 104 tablice, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 87

1)  38 zł
2)  36 zł