wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Handbuch der polnischen Numismatik; reprint Graz 1960

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 19-10-2017 20:31:00
146509
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Handbuch der polnischen Numismatik; reprint Graz 1960
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: twarda płócienna oprawa, ok. 220 stron i 56 tablic z setkami rysunków, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 79

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  50 zł
4)  48 zł