Polska, 3 grosze polskie, 1817 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:43:40
204526
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 3 grosze polskie, 1817 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 471, Brekke 140, Plage 493

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1012

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  150 zł