Polska, ort, 1616

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 5 600 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:34:20
147220
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, mała głowa króla z kołnierzem
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna patyna, wyśmienity stan zachowania
Literatura: Shatalin G16-7 (R)

Cena końcowa: 5 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 2831

1)  5 600 zł
2)  5 400 zł
3)  5 200 zł
4)  5 000 zł
5)  2 600 zł
6)  2 500 zł
7)  2 100 zł
8)  1 900 zł
9)  1 650 zł
10)  1 600 zł
11)  1 350 zł
12)  1 100 zł
13)  1 000 zł
14)  680 zł
15)  640 zł
16)  620 zł