Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 145-136 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 20:49:00
147008
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Baktrii (Afganistan) - Antialkidas 145-136 pne, brąz, ok. 145-136 pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo; Rw: Dwie gałązki palmowe pomiędzy dwiema czapkami dioskurów
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 22 mm, 7.89 g, patyna
Literatura: Sear 7633

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 141

1)  115 zł
2)  110 zł