Grecja i posthellenistyczne, drachma Antiocha I-III, III w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 20:45:40
146989
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria, drachma Antiocha I-III, III w. pne, Aw: Głowa króla w prawo; Rw: Apollo siedzący na kamieniu omphalos w lewo, trzymający łuk i strzałę, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΑΝΤΙΟΧΟΥ
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.04 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 314

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł