Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 281-261 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 20:44:40
147012
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria - Antioch I Soter 281-261 pne, tetradrachma, 281-261 pne, Seleukeia Nad Tygrysem, Aw: Głowa króla w prawo; Rw: Apollo siedzący na kamieniu omphalos w lewo, trzymający strzałę i łuk, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΑΝΤΙΟΧΟΥ, po bokach monogramy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 16.36 g, patyna
Literatura: HGC 9,128g

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 292

1)  480 zł