Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. 305-281 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 20:43:40
146987
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Lizymach 323-281 pne, drachma, ok. 305-281 pne, Aw: Głowa Aleksandra Macedońskiego w prawo; Rw: Atena siedząca w lewo, trzymająca Nike i berło, u jej boku tarcza, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΛΙΣΥΜΑΧΟΥ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.45 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 259

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  130 zł
4)  85 zł
5)  65 zł