Polska, 3 grosze, 1840 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 3 grosze, 1840 MW

Polska, 3 grosze, 1840 MW

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:47:00
143942
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze, 1840 MW, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger KK.40.1.a, Kop. 9369 (R), Bitkin 1206, Plage 192

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 258

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł