Polska, 5 złotych, 1833 KG

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1833 KG

Polska, 5 złotych, 1833 KG

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:42:40
143954
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1833 KG, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 990, Plage 42, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 185

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  260 zł
4)  220 zł