Zakończenie: 28-09-2017 20:30 ÷ 22:54
Polska, medal z Fryderykiem Chopinem
146628
sygnatura Wacław Szymanowski, Aw: Popiersie kompozytora w... | III+ |
200 zł szac. 120 zł 262 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medalik z okazji narodzin Napoleona Eugeniusza Bonaparte'go
204430
sygnowany CAQUE. Aw: Głowy cesarza i cesarzowej w lewo, R... | II- |
60 zł szac. 80 zł 182 wyświetleń |
1 | zakończona |