Polska, 1/8 talara, 1711

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1/8 talara, 1711

Polska, 1/8 talara, 1711

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 21:50:00
146616
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety pamiątkowe, 1/8 talara, 1711, Drezno, Aw: Król na koniu; Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi i napisy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyn, bardzo rzadkie
Literatura: Kahnt 287, Merseburger 1493

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1244

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  620 zł
5)  620 zł
6)  600 zł
7)  310 zł