Niemcy, medal nagrodowy Uniwersytetu w Berlinie, 1856

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 22:53:40
146183
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, medal nagrodowy Uniwersytetu w Berlinie, 1856, niesygnowany, Aw: Głowa cesarza w prawo, wokoło wieniec dębowy i napis FÜR ERFOLGREICHEN FLEISS AUF DER TECHNISCHEN HOCHSCHULE ZU BERLIN: MDCCCLVI, Rw: Siedząca na tronie (tron w postaci Orła) Borussia, przed nią stojący w lewo chłopiec z rysunkiem lokomotywy, u dołu w odcinku napis CARL KÖTTGEN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 56 mm, srebro 74.61 g

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 448

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  290 zł