Watykan (Państwo Kościelne), grosso, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 22:50:00
146611
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius VI 1775-1799, grosso, bez daty, Rzym, Aw: Herb papieski i napisy wokoło, Rw: Trzypoziomy napis AVXILIVM DE SANCTO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Berman 2969

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 161

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł