Polska, 5 groszy, 1811

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 groszy, 1811

Polska, 5 groszy, 1811

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 22:12:40
146687
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 5 groszy, 1811, Warszawa, wariant z literami IB
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 1275, Kop. 3684, Plage 96

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 255

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  48 zł
4)  42 zł