Polska, dwuzłotówka, 1792

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, dwuzłotówka, 1792

Polska, dwuzłotówka, 1792

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 22:06:20
146535
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1792, Warszawa, wariant z literami E.B.
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, wyjęta z oprawy?
Literatura: Plage 344, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 228

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł