Polska, dwugrosz, 1747

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, dwugrosz, 1747

Polska, dwugrosz, 1747

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 22:00:20
146541
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz, 1747, Drezno, Aw: Ośmiowierszowy poziomy napis LUDOVICI DELPHINI ET MARIÆ IOSEPHÆ ...; Rw: Ołtarz z płomieniami, poniżej dwie tarcze herbowe, AMOR MUTUUS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta polakierowana, nierówna patyna, wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikiem (delfinem francuskim)
Literatura: Kahnt FA2 655, Kop. 11545 (R3)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 199

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł