Polska, 1/6 talara (4 grosze), FWôF

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 22:00:00
146303
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, 1/6 talara (4 grosze), FWôF, Drezno
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 565, Kop. 11355 (R)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 183

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  65 zł
6)  48 zł
7)  40 zł