Polska, dwudenar, 1650

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, dwudenar, 1650

Polska, dwudenar, 1650

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 21:46:00
146295
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, dwudenar, 1650, Bydgoszcz, głowa wołowa z rozetkami po bokach, z literami C-G po bokach Orła
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1581 (R1)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 193

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  185 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł