Polska, szóstak, 1662 N-G

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 18-09-2017 18:00
Zakończenie: 28-09-2017 21:45:20
Polska, szóstak, 1662 N-G

Polska, szóstak, 1662 N-G

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 21:45:20
146646
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1662 N-G, Poznań, bez obwódek, na rewersie litery N-G
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1646

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 119