Zakończenie: 14-09-2017 20:30 ÷ 22:29
Polska, 2 grosze, 1938
145245
| I |
— start 36 zł 71 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 1 grosz, 1937
204360
| I/I- |
— start 24 zł 129 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 3 fenigi, 1573
145257
| III- |
— start 24 zł 120 wyświetleń |
0 | zakończona | |
USA, odznaka dla niepełnosprawnych, amerykańskich weteranów wojennych
145266
emaliowana w kolorze niebieskim, w otoku napis DISABLED ... | I |
— start 36 zł 286 wyświetleń |
0 | zakończona | |
USA, odznaka USASC (The United States Army Signal Corps) z I wojny światowej
145267
na stronie odwrotnej z zapinką na agrafkę | I- |
— start 36 zł 267 wyświetleń |
0 | zakończona | |
USA, odznaka Czerwonego Krzyża z 1920 roku
145268
na stronie odwrotnej napis MADE BY AMERICAN ART WORKS COS... | III+ |
— start 36 zł 300 wyświetleń |
0 | zakończona | |
USA, odznaka 10-lecie Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych
145269
bez sygnatur, biała emalia | I |
— start 36 zł 338 wyświetleń |
0 | zakończona | |
USA, odznaka 20-lecie Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych
145270
bez sygnatur, czerwona emalia | I |
— start 36 zł 256 wyświetleń |
0 | zakończona | |
USA, odznaka Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych AWS Air Force Observer
145271
niesygnowana, odznaka w postaci znaczku i skrzydeł, znacz... | II+ |
— start 36 zł 422 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar, początek XI w.
138863
Aw: Krzyż z rozszerzającymi się ramionami, wokoło napis; ... | III |
60 zł szac. 100 zł 98 wyświetleń |
1 | zakończona |